Aukštimačiai

Augančio medžio aukščio nustatymas būtinas ne tik jo tūriui paskaičiuoti, bet ir ugdymo kirtimais iškertamų medžių kiekiui nustatyti. Pasitreniravus medžio aukštį galima nustatyti ir su paprasta lazda, tačiau su aukštimačiu tai padarysite daug greičiau ir tiksliau. Netiksliai nustačius aukštį bus neteisingai suskaičiuotas tūris arba kirstinų medžių skaičius. Pavyzdžiui, paliekamų po ugdymo kirtimų medžių skaičius esant 10 ir 11 metrų aukščiui skiriasi 200 vnt.

Mūsų siūlomi aukštimačiai tarnaus Jums daugelį metų, todėl galėdami nesamdyti specialisto biržių rėžimui ar medyno tūrio nustatymui kitais tikslais, Jūs sutaupysite savo pinigus. Naudodami aukštimatį medyno tūrį nustatysite 3-7 % tikslumu. Aukštimatį gaima panaudoti ir kitų objektų aukščio nustatymui, nuolydžių matavimui ar nedidelių paviršių niveliavimui.

Pagal matavimo principą aukštimačius galima skirstyti į bazinius ir nebazinius, t.y. matuojant aukštį reikia matuoti atstumą iki medžio arba nereikia. Pagal konstrukciją būna nuo labai paprastų mechaninių  iki labai sudėtingų daugiafunkcinių optinių ir elektroninių. Svarbu, kad prietaisas būtų pritaikytas patikimai dirbti bet kokiomis lauko sąlygomis. Išsirinkite Jums labiausiai tinkantį prietaisą. 

Jei esate profesionalus biržių rėžėjas ar taksuotojas, be šio įrankio gaišite savo brangų laiką.

Aukštimatis/klinometras SUUNTO PM-5/360 PC

Vertikalaus kampo matavimo įrankis profesionalams

Informacija rengiama

Aprašymą pateiksime vėliau