Biokuro katilai

 

HEIZOMAT – PRODUKTŲ APŽVALGA

Čia rasite visą „Heizomat“ produktų pasaulį. Kiekvieną gaminį jums išsamiai pristatome išsamiais aprašymais su tekstu, atvaizdais, techniniais duomenimis ir produkto duomenų lapais, kuriuos galite atsisiųsti. Kitos aptarnavimo funkcijos yra skaitmeninis katalogas ir produkto užklausa per elektroninę formą tiesiogiai su atitinkamu „Heizomat“ įrenginiu. Šiame skyriuje taip pat galite susipažinti su mūsų RHK-AK biomasės deginimo sistemomis iki 990 kW. Ši katilų serija buvo specialiai sukurta medžio drožlėms, granulėms ir natūraliems vienos krypties padėklams naudoti. Taip pat pristatome visus HSK-RA katilų serijos iki 200 kW modelius – jie turi medienos skaldą, granulę ir skiedros katilą. Kiti „Heizomat“ produktai, kuriuos pateikiame šiuose puslapiuose, yra, pavyzdžiui, išleidimo grandinės, dalelių separatoriai,

„Heizomat“ – RHK-AK

RHK-AK biomasės deginimo įrenginiai /

Katilų serija RHK-AK buvo specialiai sukurta medžio drožlėms, granulėms ir natūraliems vienos krypties padėklams naudoti. Širdies formos degimo kameros dėka RHK-AK pasiekia mažiausias emisijos vertes optimaliu efektyvumu.

 

HSK-RA šildytuvas

HSK-RA medienos drožlės, granulės ir skiedros katilas /

Visų rūšių medienos drožlių katilai „Heizomat HSK-RA“. Šio tipo katilai su visišku plytų pamušalu pasižymi aukštu efektyvumo laipsniu, patikimu apdirbimu, geriausiomis išmetamųjų dujų vertėmis ir lengvu valdymu.

 

Pristatymo technologija

Heizomat - išmetimo sistemos /

Išmetimo grandinė yra 33 metų pilno automatinio medžio drožlių deginimo sistemų statybos patirtis. „Heizomat“ užpatentuota grandinės išleidimo sistema sutaupo iki 50% energijos, nes reikalingos pastangos yra žymiai mažesnės, palyginti su įprastomis sraigtinio išmetimo sistemomis.

 

Emisijos technologija

„Hezomat“ išmetimo technologija /

Su „HeizoClean EF185“ elektrostatinių dalelių separatoriumi šiandien „Heizomat“ galite naudoti filtrų technologijos ateitį. Be novatoriškos valdymo koncepcijos, EF185 nustato naujus biomasės sistemų filtravimo technologijos standartus, pasižyminčius tvirta konstrukcija, efektyvumu ir paprastu valdymu.

 

išsamus sprendimas

„Heizomat“ konteinerių sistema /

„Heizomat“ konteinerių sistemos gali būti konfigūruojamos įvairaus dizaino. Nesvarbu, ar pramoniniai šildymo konteineriai, ar asmeninio naudojimo šildymo moduliai, ar rangovo techninės patalpos. Su visais mūsų sprendimais mes siūlome jums sprendimus iš vieno šaltinio.

 

Šildymo valdymas

„Heizomat“ valdymo technologija /

„Heizocontrol ET100“ ir „ET200“ siūlo jums sensacingą technologiją su savaime suprantamu meniu valdymu ir daugiau nei trijų dešimtmečių medienos šildymo patirtimi.

 

Heizopumpas

„Heizopump“ (šilumos siurblio technologija) /

Šilumos siurbliai naudoja ore sukauptą saulės energiją ir paverčia ją vertinga šildymo energija. Kaip ir mūsų medienos drožlių šildymo sistemos, mūsų „Heizopump“ šeima ne tik taupo CO 2 aplinkai, bet ir daro jus nepriklausomą nuo iškastinio kuro.

 

Heizogreifas

Heizogreif - rąstų ir medžių lajų medienos replės

„Heizomat“ medienos griebtuvas idealiai tinka gabenti rąstus ir medžių viršūnes, taip pat didesnį kiekį krūmų ir krūmų. Tvirtas šildymo griebtuvas su tvirtais dantimis ir letenėlėmis yra pagamintas iš aukštos kokybės kieto plieno.

 

Šildymo blokas

Šildymo blokas /

„Heizoblock“ yra modulinė klojinių sistema, idealiai tinkanti nebrangių masyvių sandėliavimo dėžių statybai, pvz., Medžio drožlėms laikyti. Dėl kintamos klojinių formos vaizduotei nėra jokių apribojimų, susijusių su dizainu ir dydžiu.

 

Heizohandas

Heizohandas /

„Heizohand“ siūlo stilingą virtuvės, svetainės ir daugelio kitų aplinką. Ant didelės kaitlentės galite gaminti maistą, šnypšti ir kepti, ir jums net nereikia apsieiti be karšto vandens.